• Suuab

Kontakta oss gärna för information om utbildningar och kurser

KONTAKTPERSONER

Säljare

Lotta von Braun

Lotta von Braun

Säljchef/säljare
Telefon: 0768-66 31 58
E-post: lotta@suuab.se


Lotta ansvarar för region södra Götaland.

Janne Apelgren

Janne Apelgren

Utbildningssamordnare
Telefon: 0709-36 02 19
E-post: janne@suuab.se


Janne samordnar utbildningar och löser det praktiska kring bokningen.

Christina Wall

Christina Wall

Säljare
Telefon: 0760-41 12 64
E-post: christina@suuab.se  


Christina ansvarar för region Svealand.

Felicia von Braun Wallin

Felicia von Braun Wallin

Säljare
Telefon: 0723-00 53 30
E-post: felicia@suuab.se


Felicia ansvarar för region Norra Götaland.

Karolina Skaczylo

Karolina Skaczylo

Säljare Polen/tolk polska
Telefon: 0763-45 29 51
E-post: karolina@suuab.se   


Karolina behärskar polska och engelska.

Utbildare

Greger Zackariasson

Greger Zackariasson

Utbildare
Telefon: 0705-14 20 14
E-post: greger@suuab.se


Greger utbildar i bland annat sax- och bomlift, ställningsbyggnation samt heta arbeten. Greger har över 40 års erfarenhet från större byggentreprenader runtom i Sverige.

Nicklas Karvo

Utbildare
Telefon: 0723-08 76 55
E-post: nicklas@suuab.se


Nicklas har flerårig erfarenhet som utbildare.

Peder Andersson

Peder Andersson

Utbildare
Telefon: 0763-15 71 73
E-post: peder@suuab.se


Peder är utbildare med 25 års erfarenhet som plåtslagare.

Leif Pettersson

Leif Pettersson

Senior Advisor/Utbildare
Telefon: 0709-14 20 14
E-post: leif@suuab.se


Leif startade SUUAB 2007 och har sadlat om till utbildare efter 25 år i byggbranschen.

Leif arbetar som utbildare samt som rådgivare i företagsledningen.

Fredrik Brandberg

Fredrik Brandberg

CEO/utbildare
Telefon: 0708-23 33 10
E-post: fredrik@suuab.se


Fredrik delar sin tid som VD på kontoret i Skene och som utbildare.

 

Administration

Susanna Erdes

Susanna Erdes

Pedagog
E-post: susanna@suuab.se


Susanna arbetar med utformning av utbildningsmateriel samt kvalitetssäkring inom företaget.

Annika Johansson

Annika Johansson

Biträdande utbildningssamordnare
Telefon: 0763-07 69 34
E-post: johansson@suuab.se


Annika arbetar bredvid Janne som biträdande utbildningssamordnare och har har bland annat hand om bokningar och fakturafrågor.

Lena Jimsten

Lena Jimsten

Ekonomibiträde
E-post: jimsten@suuab.se


Tommy Berntsson

Tommy Berntsson

Illustratör
E-post: tommy@suuab.se


Tommy har varierande arbetsuppgifter, men främst jobbar han med illustration och skapande.

Här hittar du oss:

Huvudkontor, Skene

Varbergsvägen 67  •  511 61 Skene
Tel: 0320-65 51 80