• Suuab

Kontakta oss gärna för information om utbildningar och kurser

KONTAKTPERSONER

Säljare

Lotta von Braun

Lotta von Braun

Säljare
Telefon: 0768-66 31 58
E-post: lotta@suuab.se


Lotta ansvarar för Göteborg, Svealand, Norra Götaland och hela södra Sverige.

Janne Apelgren

Janne Apelgren

Utbildningssamordnare
Telefon: 0730-31 31 74
E-post: janne@suuab.se


Janne samordnar utbildningar och löser det praktiska kring bokningen.

Karolina Skaczylo

Karolina Skaczylo

Säljare Polen/tolk polska
Föräldraledig
Telefon: 0763-45 29 51
E-post: karolina@suuab.se   


Karolina behärskar polska och engelska.

Utbildare

Peder Andersson

Peder Andersson

Utbildare
Telefon: 0763-15 71 73
E-post: peder@suuab.se


Peder är utbildare med 25 års erfarenhet som plåtslagare.

Nicklas Karvo

Utbildare
Telefon: 0723-08 76 55
E-post: nicklas@suuab.se


Nicklas har flerårig erfarenhet som utbildare.

Leif Pettersson

Leif Pettersson

CEO/Utbildare
Telefon: 0709-14 20 14
E-post: leif@suuab.se


Leif startade SUUAB 2007 och har sadlat om till utbildare efter 25 år i byggbranschen.

Leif arbetar som utbildare samt som rådgivare i företagsledningen.

Administration

Annika Johansson

Annika Johansson

Biträdande utbildningssamordnare
Telefon: 0763-07 69 34
E-post: johansson@suuab.se


Annika arbetar bredvid Janne som biträdande utbildningssamordnare och har har bland annat hand om bokningar och fakturafrågor.

Lena Jimsten

Lena Jimsten

Ekonomibiträde
E-post: jimsten@suuab.se


Här hittar du oss:

Huvudkontor, Skene

Varbergsvägen 67  •  511 61 Skene
Tel: 0320-65 51 80